Sruby a chatky

Ubytování nabízíme ve srubech a chatkách. Celková kapacita je 122 lůžek. Srubů je 10 a jsou větší než chatky. Najdeme v nich 5 míst na spaní, dvě palandy a jednu samostatnou postel, jídelní stůl s židlemi a šatní skříň. Ve srubu je oddělená kuchyňka a kumbálek. Kuchyňka je vybavena ledničkou, mikrovlnnou troubou, dvouplotýnkou, varnou konvicí, skřínkou na nádobí a pracovním stolem. Kumbálek slouží především pro úklidové prostředky, ale i další věci, které nechcete mít ve srubu. U srubu je terasa se stolem a židlemi a pro ty, kdo nechce sedět pod střechou máme i posezení před srubem.

Chatek je 16 čtyřlůžkových a čtyři jsou dvoulůžkové. V čtyřlůžkových chatách jsou dvě palandy,jídelní stůl s židlemi, šatní skříň, lednička, dvouplotýnka, varná konvice a skřínka na nádobí. Na terase je venkovní posezení. Dvoulůžkové chaty mají vybavení stejné, jen tam místo paland jsou normální postele.

Hosté dostanou při příjezdu základní nádobí. V případě, že potřebují další, je možné zdarma zapůjčit přímo z kuchyně

Sruby

 

Chatky

 

Kempingové stání

K dispozici je travnatá plocha pro karavany, stany a obytné automobily. V případě zájmu není problém poskytnout elektrické připojení. Pro majitele osobních vozů nebo karavanů je možnost využití výlevky, chemického WC a doplnění zásob pitné vody.

 

Informace k ubytování

Ubytovat se hosté mohou od 11:00. Odjezd je nejpozději v 10:30. Čekání na chatku si můžete zpříjemnit v restauraci, která otevírá v11 hodin.

Lůžkoviny je možné zapůjčit na recepci.V případě, že máte vlastní spacák je nutné si zapůjčit z hygienických důvodu prostěradlo.

Při příjezdu účtujeme zálohu 1000 Kč, kterou vracíme okamžitě po předání chatky v čistém, nepoškozeném stavu. Při odjezdu je potřeba chatky uklidit (bez ohledu na délku pobytu). Pokyny k úklidu visí napsané v každé chatě. Nádobí je možné umýt v umývárně, kde jsou k dispozici mycí prostředky, houbičky i drátěnky . Koště, mop a smetáček jsou součástí každé chaty i srubu. Pokud někdo nechce uklízet je možné si úklid za 1000kč zaplatit. Elektřina se platí podle skutečné spotřeby a doplácí se po skončení pobytu.

Po hostech s psími mazlíčky chatku vysáváme včetně matrací. Předání těchto chat se může lehce prodloužit. Děkujeme za pochopení.

Pejsky v kempu rádi uvidíme, jejich volné pobíhání je však zakázáno. Dále děkujeme, že pejsky nepouštíte do postelí na matrace.

Parkování je k dispozici na osvětleném parkovišti, nebo u chat a srubů. Parkování na parkovišti je levnější, jelikož chceme zachovat ráz přírody. Při příjezdu je možné si přijet k chatě, vyložit věci a poté auto zaparkovat na parkovišti. Pokud však na autu u chaty trváte, je možné zaparkovat své auto před chatou, proti dveřím do chatky.

Ubytování se platí pouze v hotovosti.

Nedodržení času odjezdu v den ukončení pobytu může být zpoplatněno až 100% z celkové ceny jedné noci daného ubytování.

Rezervační poplatek se nevrací. Je však možné si domluvit náhradní termín.

Vzhledem k ubytování v  přírodě nepřijímáme stížnosti na hmyz a jiná zvířata.

Cena zahrnuje neomezené využití sociálních zařízení bez poplatků (není na žetony).

Sociální zařízení