Vaříme poctivou domácí kuchyni

Uprostřed kempu se nachází restaurace. V sezoně se otevírá v 11:00 hodin. V nabídce najdete bohatý výběr nápojů od studených po teplé. Na jídelním lístku máme výběr z minutkových jídel, hotová jídla a polévku. Od 17:00 hodin pečeme naši výbornou pizzu. Jídla, která nabízíme jsou všechno jídla domácí. Vaří se do 21:00 a restaurace zavírá obvykle v 23:00, o víkendech ve 24:00.

 

Ačkoliv restaurace otevírá od 11:00 hodin není problém si objednat snídaně na jakýkoliv čas. Vždy je však potřeba se domluvit den předem. Na snídani nabízíme míchaná vajíčka, párky, nebo obložený talíř. U větší skupiny je možné domluvit bufet. V případě větších skupin je možné i individuální stravování formou plné penze nebo polopenze jak v sezoně tak i mimo ní. Rádi uvaříme, co si budete přát.

 

V období mimo sezónu, v květnu, červnu a září, jsou v nabídce minutková jídla a naše domácí pizza z pece. Otevřeno bývá v týdnu od 15:00 do 20:00. O víkendech míváme akce, takže bývá otevřeno jako v sezoně. V případě akcí uvaříme jakékoliv jídlo dle domluvy. Nabízíme i možnost ugrilovat prase, kýtu, nebo kuřata.